Website & app live!

16 april 2018


Website
Goed werk heeft tijd nodig zeggen ze wel eens. Er is wat werk in gaan zitten maar met een grote glimlach kunnen we jullie vertellen dat vanaf vandaag een nieuwe website online is voor onze club. De website is in samenwerking met de KNLTB ontwikkeld. De komende tijd zal de KNLTB nog nieuwe updates doorvoeren om de website nog beter te maken (denk aan informatie over de KNLTB-competitie). We houden je hiervan op de hoogte.

App
Naast de livegang van de nieuwe website, lanceren we ook een app voor je smartphone. Met deze app zie je de laatste nieuwsberichten, vind je de clubagenda, heb je een eigen profiel waar je o.a. de profielfoto voor je pasje kunt aanpassen, spelers/teams volgen en een tennismaatje zoeken. Een baan afhangen via de app is bij TCO niet mogelijk. Alle informatie over de clubapp vind je hier. Via onderstaand stappenplan lees je hoe je de app kunt downloaden. 
 
Hoe download ik de app?
  • Ga naar de Appstore of Play Store 
  • Zoek op "KNLTB Clubapp" en download de app
  • Vandaag ontvang je in een mail ook je inloggevens. 
  • Log met je gegevens in op de app/website en je bent online! 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

Je kunt ons bereiken via [email protected] NL13RABO0138808082

Sportcentrum de Kemmer

Bloemendaal 5
5688 GP Oirschot
Nederland